Artevita
 
 

 1. Zabiegi Eksfoliacyjne
 2. Pielęgnacja cery wrażliwej i naczynkowej
 3. Pielęgnacja cery suchej
 4. Pielęgnacja cery tłustej i mieszanej
 5. Pielęgnacja cery dojrzałej
 6. Pielęgnacja stóp i dłoni
 7. Zabiegi uzupełniające
 1. Mikrodermabrazja Diamentowa – jest to metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na bezinwazyjnym ścieraniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka do pożądanego poziomu. W efekcie dochodzi do intensywnego tworzenia się nowych pełnowartościowych komórek. Mikrodermabrazja jest zabiegiem bezpiecznym, bezinwazyjnym, bezbolesnym, nie powodującym uczuleń. 
 2. Peeling kawitacyjny – jest zabiegiem w wyniku którego usuwany jest martwy naskórek, zaskórniki, odblokowują się pory. W sposób bezbolesny oczyszcza skórę twarzy, szyi i dekoltu; reguluje wydzielanie sebum; wspomaga leczenie trądziku; rozjaśnia przebarwienia oraz spłyca blizny potrądzikowe. Doskonale nadaje się dla cer wrażliwych i naczyniowych. 
 3. Złuszczanie naskórka kwasami AHA - Zabieg złuszczający z wykorzystaniem kwasu glikolowego, mlekowego, cytrynowego w stężeniu 35%. Działa eksfoliacyjnie, rozjaśniająco i regenerująco oraz nawilżająco na skórę.
 4. Peeling ziołowy Jadwiga - Polski Peeling ziołowy oparty na składnikach roślinnych. Jest to zabieg bezpieczny nie powodujący uczuleń ani bliznowacenia. Wygładza skórę ze zmianami typowymi dla cery tłustej, trądzikowej, leczy trądzik, likwiduje blizny potrądzikowe, zmniejsza pory skóry, blizny, przebarwienia, wygładza zmarszczki zarówno u osób młodych, jak i w podeszłym wieku. Powoduje odmłodzenie skóry poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny.
 5. Peeling migdałowy – jest to zabieg bezpieczny niepowodujący uczuleń oraz bliznowacenia. Zabieg ten przeznaczony jest do każdego typu cery, w tym cery naczyniowej. Idealny do likwidacji przebarwień pociążowych, skórnych, w celu wygładzenia powierzchni, wyrównania kolorytu skóry. Korzyścią płynącą z tego zabiegu jest fakt iż można go stosować o każdej porze roku w przeciwieństwie do pozostałych zabiegów eksfoliacyjnych.
 6. Zabieg 50% Kwasem Migdałowym + PHA - Zabieg ten ma działanie antybakteryjne i sebostatyczne. Złuszcza, wygładza i poprawia strukturę skóry, zmniejsza rozszerzone pory,pobudza syntezę kolagenu i elastyny,rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry. Działa przeciwzapalne, przyśpiesza gojenie oraz nawilża skóre. Zmiejsza rumień i teleangiektazje 
 7. Zabieg Eksfoliacji 35% kwasem pirogronowym
 8. Peeling Szafirowy -zabieg przeznaczony jest dla osób o skórze suchej , poszarzałej , zanieczyszczonej,objętych fotostarzeniem oraz profilaktycznie stosowany po 30 roku życia.Spektrum działania jest bardzo szerokie począwszy od rozjaśnienia kolorytu,likwidację drobnych zmarszczek,wyrównanie kolorytu,zwężenie porów,stopniową eliminację zmian trądzikowych takich jak zaskórniki
 
 
inote.pl

inote.pl

Gabinet Kosmetyczny ARTE VITA
Ul. Powstańców Wielkopolskich 81/7
Tel. 514 110 310
Email: info@artevita.pl
 
 
Gabinet ustala wizyty w dogodnych dla Państwa terminach, po wcześniejszej konsultacji telefonicznej
inote.pl
Wczytywanie danych...